Nyert az MTK ellen, menetel a Videoton

Labdarúgás

Sport
  • 2015.03.16. - 15:55

Az NB I. 20. fordulójának hét végi rangadója előtt a Videotontól tavaly az MTK-hoz igazolt Torghelle Sándor azt nyilatkozta, hogy a bajnoki cím már eldőlt, a Vidi lesz a bajnok. Pedig a csatár akkor még nem tudta, mi lesz a szombati MTK–Videoton meccs végeredménye.

Nos, a fehérváriak 1–0-ra nyertek az MTK albérletében, a Bozsik-stadionban, és ezzel már kilenc pont az előnyük.A csődvédelembe menekült Győri ETO FC ma este biztosan kiáll a Pápa ellen. 

NB I., 20. forduló: Diósgyőri VTK–Pécsi MFC 2-2, MTK–Videoton 0-1 (0-0), Bozsik-stadion, 700 néző, gólszerző: Feczesin (78.), kiállítva: Vukmir (36., MTK), Dunaújváros-Kecskeméti TE 0-2 (0-1), Dunaújváros, 1000 néző, gólszerzők: Savic (6.), Novák (65.), Nyíregyháza Spartacus–Ferencváros 0-0, Nyíregyháza, 5500 néző, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd 1-1 (0-1), Felcsút, Pancho Aréna, 1571 néző, gólszerzők: Tóth II B. (77.), illetve Punosevac (36.), Haladás–Debreceni VSC 2-0 (2-0), Szombathely, 2000 néző, gólszerző: Martínez (32., 42.), kiállítva: Brkovic (72., DVSC), Újpest FC-Paksi FC 1-2 (1-2), Szusza Ferenc Stadion, 1500 néző, gólszerzők: Haraszti (6.), Bertus (31.), illetve Bardhi (45.), kiállítva: Tamási (70., Paks). A mai program: Győr-Pápa 19 óra (tv: Duna World).

NB II, 19. forduló: Kaposvári Rákóczi–Gyirmót 0–1, Siófok–Balmazújváros 1-0, Ajka–Vasas 1–2, Szolnoki MÁV–Soproni Vasutas 0–0, Szigetszentmiklós–Csákvár 0–0, Szeged–ZTE 3-0, Soroksár–Cegléd 0–1. Ma: Békéscsaba–Mezőkövesd, Gyula 14.30 óra. Az élcsoport: 1. Vasas 40 pont/19 mérkőzés, 2. Gyirmót 39/19, 3. Mezőkövesd 36/18.


Reklám