Orbán levélben köszöntötte a határon túliakat

Több helyen tartanak megemlékezéseket

Határon túl
  • 2015.03.15. - 08:38

Levélben köszöntötte Orbán Viktor miniszterelnök a határon túli magyarokat a nemzeti ünnep alkalmából. A levelet számos ünnepségen felolvassák majd.

OV-zászlók576x356
Reklám