Újra közvetlen légi összeköttetés lesz május 1-jétől Kína és Magyarország, tehát Peking és Budapest között – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szombaton Budapesten sajtótájékoztatón.

Szijjártó Péter tájékoztatott: Május elsejétől heti négy repülő indul Budapestről
Újra közvetlen légi összeköttetés lesz május 1-jétől Kína és Magyarország, tehát Peking és Budapest között – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szombaton Budapesten sajtótájékoztatón.

