Káosz és lövöldözés Fergusonban +VIDEÓ

Rendőrökre lőttek a tüntetők - egy ismert aktivista szerint nem a demonstrálók támadtak

Krónika
  • 2015.03.12. - 10:24

Tüntetők meglőttek két rendőrt csütörtök hajnalban az egyesült államokbeli Fergusonban, ahol rendszeresen tiltakozó akciókat tartanak tavaly augusztus óta, mert akkor egy rendőrtiszt dulakodás közben agyonlőtt egy fegyvertelen fekete bőrű tinédzsert.

ferguson police
Reklám