A jövőben arra törekszik a kormány, hogy minél szorosabb stratégiai együttműködést alakítson ki a vidéki vállalkozásokkal - jelenltette ki Csepreghy Nándor Miniszterelnökség fejlesztéspolitikai kommunikációért felelős helyettes államtitkára.

Rámutatott: a támogatások hatékony felhasználásának tétje nem kevesebb, mint hogy az elkövetkező 7 évben hozzásegítheti hazánkat az elmúlt bő két évtizedben elvesztett pozícióinak visszaszerzéséhez és ahhoz, hogy a régió legsikeresebb országává váljon.



