A Fradi nyerte a rangadót

Tomoriék három góllal verték a címvédő Győrt

Sport
  • 2015.03.11. - 19:30

A Ferencváros hazai pályán 24–21-re nyert a Győri ETO ellen a női kézilabda NB I alapszakaszának utolsó fordulójában. A 21 mérkőzésen száz százalékos győriek ezzel első vereségüket szenvedték el a szezonban. 

 

ftc női kézi

Reklám