Perújítást rendeltek el Geréb Ágnes ügyében

A szülészt 2012 februárjában négy otthonszüléses ügy miatt ítéltek jogerősen két év letöltendő fogházbüntetésre

Krónika
  • 2015.03.09. - 11:36

Elrendelte a perújítást a Fővárosi Ítélőtábla Geréb Ágnesnek abban az ügyében, amelyben a szülész-nőgyógyászt 2012-ben ítélték el jogerősen két év letöltendő fogházbüntetésre négy otthonszüléses eset miatt - erősítette meg az MTI értesülését hétfőn Geréb Ágnes ügyvédje.

geréb
Reklám