Izraelt nevezte a térség fő veszélyforrásának Haszan Róháni iráni elnök szerdán, egy nappal azután, hogy Benjámin Netanjahu izraeli kormányfő Washingtonban elítélte az iráni atomprogramra vonatkozó "nagyon rossz megállapodást", amelyekről Teherán és a hatok tárgyalnak.




