Másfél milliárdot loptak össze a nyíregyházi piramis-csalók

A kft. ügyvezetője rövid lejáratú befektetést ígért ügyfeleinek 15-40 százalékos hozammal

Krónika
  • 2015.03.04. - 17:50

Több mint 1,6 milliárd forint összegű csalással gyanúsította meg a rendőrség az egyik nyíregyházi kft. cégvezetőjét és adminisztrátorát - olvasható a rendőrségi honlapján.

lead csalók
Reklám