Utólag kerültek az éremtáblázat első helyére a magyar úszók a decemberi dohai rövidpályás világbajnokságon. Az eredetileg az élen végzett brazilok három váltójának eredményét is megsemmisítették miután bebizonyosodott, hogy egyik versenyzőjük, Joao Gomest doppingolt.




