Burány Sándor, az Országgyűlés költségvetési bizottságának szocialista elnöke felszólította az MNB-t, hogy fizessen kártérítést DRB-bankcsoport ügyfeleinek. Válaszként a Fidesz közleményt adott ki, amelyben kijelentette: a Fidesz szerint a Buda-Cash-brókerbotrány nem történhetett volna meg a korábbi MSZP-s többségű parlament törvénymódosításai nélkül.




