Kilenc év letöltve

Kultúra
  • 2015.02.27. - 14:36

Szombaton nagyszabású koncertet ad a The Prison Banda a megújult Iskolában.

Kilenc éve már, hogy a srácok először magukra öltötték a narancssárga kezeslábast. Azóta a fél világot körbezenélték benne, lendületes koncertjeiken sok-sok ezer embernek nyújtva felejthetetlen - 8 napon túl gyógyuló - élményt. Nem lesz ez másképp ezen a szélesvásznú egész estés ünnepi mókán sem a megújult Iskola'ban. Nagyterem, nagyszínpad, nagybuli! 

Vendég: Chevromandala Transit Ride Jegyár: - elővételben: 1.250 Ft
-
helyszínen: 1.500 Ft  https://www.facebook.com/events/1384307935211833

Reklám