Észak-Korea megint kijátszotta az ENSZ-szankciókat

Tavaly cukor alá rejtettek 240 tonna harci rakományt, de csúnyán lebuktak

Külföld
  • 2015.02.26. - 08:35

Átnevezte hajóit, hogy megkerülje az ENSZ-szankciókat az OMM észak-koreai hajózási vállalat, a cég egyik hajójának rakományában tavalyelőtt szovjet gyártmányú fegyvereket és két harci repülőgépet találtak zsákokba csomagolt cukor alá rejtve - közölte legújabb jelentésében a büntetőintézkedések betartását felügyelő ENSZ-testület.

A jelentés csütörtökön kerül az ENSZ Biztonsági Tanácsa elé.

lead korea hajó
Reklám