Djokovics magyar edzőpartnert választott

A duó egy versenyen is elindul majd párosban

Sport
  • 2015.02.24. - 11:42

Egy tizenkilenc éves, szerbiai magyar fiút választott a világelső, Novak Djokovics edzőpartnerének. Györe László óriási megtiszteltetésnek tartja, hogy együtt játszhat a klasszissal - írja a Blikk.

györe
Györe László. Fotó: Laták István
 Györe László együtt teniszezik Djokovics egyik öccsével, innen az ismerettség. A jelenleg a 256. helyen álló fiatal magyar játékos nem csak hogy együtt edzhet a példaképével, a szerbek világelső játékosával, de pályára is lépnek együtt. Djokovics ugyanis meghívta Györét: induljon el vele párosban a dubaji tornán. A világelső SMS-ben jelezte a fiatal játékosnak: kért és kapott is szabad kártyát párosban a szervezőktől. 

Reklám