Magyarország érdekeit a legkevésbé sem szolgálta az, ahogy Orbán Viktor miniszterelnök pozicionálta a magyar külpolitikát az elmúlt években - mondta az MSZP külügyi kabinetvezetője pénteken Budapesten sajtótájékoztatón. Kovács László szerint Orbán Viktor pávatáncot vagy hintapolitikát folytatott, amely személyes hatalmi érdekeit, a holdudvarának a hatalmi és az oligarcháknak a gazdasági érdekeit szolgálta.




