Magyarországon érdemes befektetni, a kormány támogatja a beruházókat - jelentette ki a közlekedéspolitikáért felelős államtitkár a svájci tulajdonú Interspan csaknem 30 milliárd forint értékű faipari beruházásának alapkőletételén csütörtökön, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Vásárosnaményban.




