Két parlagi sast mérgeztek meg ismeretlen elkövetők. Fokozottan védett madarakról lévén szó, a rendőrség nyomozást indított az ügyben. A nyomokból arra következtetnek, hogy az elkövetők ragadozó állatok elpusztítására helyeztek ki méreganyagot, a sasok valószínűleg csak másodlagos mérgezést szenvedtek.




