Mérgezésben pusztult el két parlagi sas

Reményt még tojásként mentették ki egy elhagyott fészekből

Krónika
  • 2015.02.19. - 15:59

Két parlagi sast mérgeztek meg ismeretlen elkövetők. Fokozottan védett madarakról lévén szó, a rendőrség nyomozást indított az ügyben. A nyomokból arra következtetnek, hogy az  elkövetők ragadozó állatok elpusztítására helyeztek ki méreganyagot, a sasok valószínűleg csak másodlagos mérgezést szenvedtek.

parlagi sas
Reklám