Bíróságra viszik az oroszok a doppingügyet

Bizonyítékokat várnak a vádak alátámasztására

Sport
  • 2015.02.17. - 14:26

Az orosz atlétikai szövetség elnöke, Valentyin Balahnyicsev jelezete: bíróság elé viszik a doppinügyet. A botrány december elején robbant ki, amikor az ARD részben titokban rögzített kép- és hangfelvételeket mutatott be, amelyek állítólag bizonyítják: az államilag támogatott doppingrendszer is hozzájárult az orosz sportolók teljesítményéhez.

balahnyicsev lead
A maga részéről vizsgálatot kezdeményezett Oroszország ellen a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség, a WADA is.
Reklám