Az orosz atlétikai szövetség elnöke, Valentyin Balahnyicsev jelezete: bíróság elé viszik a doppinügyet. A botrány december elején robbant ki, amikor az ARD részben titokban rögzített kép- és hangfelvételeket mutatott be, amelyek állítólag bizonyítják: az államilag támogatott doppingrendszer is hozzájárult az orosz sportolók teljesítményéhez.




