Szükség van reklámadóra és az abból származó bevételre - jelentette ki Orbán Viktor pénteken a Kossuth Rádió reggeli műsorában. A kormányfő kiemelte, az illegális határátlépőket őrizetbe kell venni. A miniszterelnök az ukrán válsággal kapcsolatban úgy fogalmazott, a törékeny béke is jobb, mint a háború.




