Orbán: Szükség van reklámadóra

A törékeny béke is jobb, mint a háború

Belföld
  • 2015.02.13. - 08:39

Szükség van reklámadóra és az abból származó bevételre - jelentette ki Orbán Viktor pénteken a Kossuth Rádió reggeli műsorában. A kormányfő kiemelte, az illegális határátlépőket őrizetbe kell venni. A miniszterelnök az ukrán válsággal kapcsolatban úgy fogalmazott, a törékeny béke is jobb, mint a háború.

Reklám