Az első fesztiválra május 28-ig kell várni, a helyszín pedig nem más mint Eger. A II. Eger ! Feszt szervezőinek célja, hogy minden korosztály találjon a számára megfelelőt a programok között.

Mára az egri közéleti gondolkodás részévé vált, hogy egyre több, fiatalokat vonzó rendezvény legyen a városban - mondta. A politikus hozzátette: az idei Feszt! Eger ugyanakkor a többi korosztály igényeit is ki fogja elégíteni a szervezők ígéretei szerint.
"Célunk, hogy minél több országos jelentőségű rendezvénynek adjon otthont a város" - tette hozzá Nyitrai Zsolt.



