Öt rövid hatótávolságú rakétát lőtt ki a Japán-tengerre vasárnap Észak-Korea. A rakétákat feltételezhetően az Észak-Korea keleti határa közelében fekvő Vonszan városból indították északkeleti irányban délután - mondta a dél-koreai hadsereg egyesített vezérkari főnökének szóvivője, Cson Ha Kju. A rakéták mintegy 200 kilométert tettek meg, mielőtt a tengerbe csapódtak.




