Három aranyéremmel zárta a magyar csapat az 59. Bocskai István nemzetközi ökölvívó emlékversenyt, amelynek döntőiben Gálos Roland, Varga Miklós és Bernáth István tudott győzni a hazaiak közül.
Az ünnepélyes megnyitó után a 60 kilogramm magyar bajnokának, Gálos Rolandnak a fináléjával kezdődött a program Debrecenben. A bajai versenyző megadta az alaphangot, kiválóan bokszolt az ukrán Timur Beljak ellen. Egyértelmű győzelmet aratott, a bírák szerint megosztott, 2-1-es pontozással.
"Elégedett vagyok, nagyon komoly riválisokat sikerült legyőznöm - nyilatkozta az MTI-nek Gálos. - Ez a mai volt mind közül a legnehezebb meccs, mert már fáradt voltam, de szerencsére sikerült nyernem."




