Felbőszítette Pekinget Obama és a dalai láma „közös reggelije”

A washingtoni imareggelin az amerikai elnök „jó barátnak” nevezte a tibeti vallási vezetőt

Külföld
  • 2015.02.06. - 15:07

Peking „dühödten” reagált arra pénteken, hogy a dalai láma az előző nap részt vett a minden évben megrendezett hagyományos washingtoni nemzeti imareggelin, és hogy ott Barack Obama amerikai elnök beszédében „jó barátjának” nevezte a tibeti vallási vezetőt.

lead dalai
Reklám