Kigyulladt egy fóti családi ház tetőtere, és bár a tűzoltóknak sikerült megfékezni a lángokat, ezzel azonban nem ért véget a történet. A rendőrség ugyanis nyomozást indított annak a több tőnyi marihuánának az ügyében, amit mentés közben találtak.

A vadkender miatt indult eljárásról Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője tájékoztatott. A szóvivő elmondta: az ingatlanban több tucat tő vadkendert (marihuánát) találtak. A rendőrség szakértő bevonásával vizsgálja a növényt, illetve azt, hogy ki és milyen célból ültette a töveket.



