A mexikói főügyész halottnak nyilvánította kedden a Guerrero szövetségi államban szeptemberben elrabolt 43 főiskolást, miután a nyomozók biztosak abban, hogy megölték őket, és elégették a holttestüket.

Az eltűntek szülei indulatosan elutasították a bejelentést
A mexikói főügyész halottnak nyilvánította kedden a Guerrero szövetségi államban szeptemberben elrabolt 43 főiskolást, miután a nyomozók biztosak abban, hogy megölték őket, és elégették a holttestüket.

Zajlanak a háttértárgyalások
