A főügyész halottnak nyilvánította a mexikói diákokat

Az eltűntek szülei indulatosan elutasították a bejelentést

Krónika
  • 2015.01.28. - 08:03

A mexikói főügyész halottnak nyilvánította kedden a Guerrero szövetségi államban szeptemberben elrabolt 43 főiskolást, miután a nyomozók biztosak abban, hogy megölték őket, és elégették a holttestüket.

MEXIKÓ DIÁKOK LEAD
Reklám