Szöul elutasította hétfőn azokat a feltételeket, amelyeket Phenjan szabott a két Korea közötti tárgyalások folytatásához. Lim Bjon Cshol, a dél-koreai országegyesítési minisztérium szóvivője közölte, a kormány nem foglalkozik velük, és amennyiben Phenjan a Korea-közi kapcsolatok javítására törekszik, akkor "egyoldalú megnyilatkozások" nélkül kell tárgyalóasztalhoz ülnie. Az egy hónappal ezelőtti szöuli javaslat pedig "februárban" is érvényes lesz - fogalmazott a szóvivő.




