Hosszú évek után újra együtt zenél Nagy Feró és Waszlavik Gazember László. A két előadó január 24-én szombaton a kőbányai Josefina Blues Bell rockkocsmában a Beatrice koncertjén lesz közösen a színpadon.

Közös produkcióra készül a nemzet csótánya és a rocksámán
Hosszú évek után újra együtt zenél Nagy Feró és Waszlavik Gazember László. A két előadó január 24-én szombaton a kőbányai Josefina Blues Bell rockkocsmában a Beatrice koncertjén lesz közösen a színpadon.

Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma