Az Adománygyűjtő Szervezetek Önszabályozó Testületének (ASZÖT) javaslata alapján idén minden személyi jövedelemadó 1 százalékot felajánló magánszemély rendelkezhet postai, illetve elektronikus levelezési címének a kedvezményezettel való közléséről - hívta fel a figyelmet a testület szerdai közleményében.




