Kilenc évvel ezelőtt ezen a napon, 31 évesen távozott a Ferencváros egykori kiváló középpályása, Zavadszky Gábor.
Zavadszky először 1992 és 1998 között játszott a Fradiban. Ebben az időszakban két bajnoki címet és három Magyar Kupát nyert, tagja volt a BL-csoportkörben szereplő csapatnak és az Atlantába kijutó magyar olimpiai válogatottnak is.
1998-ban a Dunaferrhez szerződött, ahol szintén bajnok lett, akárcsak következő csapatával, az MTK-val. 2004-ben visszatért a Fradihoz, az UEFA-kupa csoportkörébe jutott a csapattal.
Második ferencvárosi időszaka után Ciprusra igazolt – ott érte a halál 2006. január 7-én.



