A Gazprom soha nem termelt olyan kevés földgázt, mint az idén - közölte a cég szóvivője. Szergej Kuprijanov előzetes számítások alapján arról számolt be, hogy a Gazprom idei termelése a történelmi mélypontnak számító 444,4 milliárd köbméter lesz, tavaly 487,4 milliárd köbméter volt.




