Veszprémben folytatódik az állatkert fejlesztése

A felújítások 1,2 milliárd forintból valósulnak meg

Krónika
  • 2014.12.25. - 12:53

Török László igazgató elmondta, a fóka és a pingvinmedence benépesítésével folytatódik jövőre a veszprémi állatkert eddigi legnagyobb szabású fejlesztése, amelynek keretében idén adták át az elefántparkot, az orrszarvúházat és a madárröptetőt is.

Veszprémim állatkert 576
Reklám