Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság sajtószóvivőjének tájékoztatása szerint senki sem sérült meg a karácsonyhoz köthető tűzesetekben. Hajdu Márton közölte, az idén a korábbi évekhez viszonyítva eddig kevesebb esetben kérték az állampolgárok a tűzoltók segítségét az ünnepre jellemző káresetek miatt.




