Ismét egy fekete férfit lőttek le Berkeleyben a rendőrök

Összecsapások törtek ki az eset után

Külföld
  • 2014.12.24. - 15:45

Újabb színes bőrű fiatalembert lőtt le egy rendőr az Egyesült Államokban, ezúttal a Missouri államban lévő Saint Louis egyik külvárosában, pár kilométerre attól a helytől ahol a fegyvertelen Michael Brownt lelőtték. Az eset hetekig tartó zavargásokba torkollott. A 18 éves fiatal pisztolyt fogott a rendőrre, aki ezután nyúlt fegyveréért - jelentették be a helyi hatóságok.

Berkely lead
Reklám