A külgazdasági és külügyminiszter a múlt héten Belgrádban tartott Kína-Kelet-Közép-Európa csúcstalálkozóról beszámolva elmondta, Európának az az érdeke, hogy stratégiai és szoros együttműködést tudjon felépíteni a világ leggyorsabban növekedő térségeivel.




