Középdöntőt ért a lengyelek elleni siker

A magyar kézilabda válogatott 29-23-ra legyőzte a lengyel csapatot

Sport
  • 2014.12.09. - 22:17

A magyar válogatott bejutott a 12-es középdöntőbe a magyar-horvát rendezésű női kézilabda Európa-bajnokságon, miután a győri csoport keddi, második fordulójában 29-23-ra legyőzte a lengyel csapatot.

kiss

Forrás: MTI

Reklám