Veszélyben van a szólásszabadság az Amerikai Egyesült Államokban

Obama elnök lehetővé tenné az internetadót

Külföld
  • 2014.12.06. - 09:59

Évi 67-72 dollárral többet fizethetnek az előfizetők az Egyesült Államokban, miután Barack Obama amerikai elnök bejelentette, hogy telefonszolgáltatásként sorolná be az internetet, s ezzel egyúttal ráterhelődne a szektort sújtó 16,1 százalékos adó is.

Reklám