Jó gyakorlatok a dán egészségügyből

Zombor Gábor Koppenhágában írt adá egészségügyi együttműködési megállapodást

Külföld
  • 2014.12.05. - 15:53

Egészségügyi együttműködési megállapodást írt alá csütörtökön Koppenhágában Bent Hansen, a Közép-Dánia Régió elnöke és Zombor Gábor egészségügyért felelős államtitkár. A cél, hogy a dán és a magyar egészségügy átadja egymásnak a jó gyakorlatok mintáit különösképpen az ellátórendszer szervezését és korszerűsítését illetően, de kapcsolódási pont lehet a kórházak és egészségügyi szolgáltatók menedzsmentjére, az elektronikus rendszerek fejlesztésére és a korszerűsítési programok, beruházások tervezésére és végrehajtására vonatkozó jó gyakorlatok átadása is.

lead dán2
Reklám