Az Illés együttes fennállásának ötvenéves jubileumi fellépésével debütál koncerthelyszínként december 19-én a hónap közepén felavatott győri aréna; a városháza sajtófőnökének közlése szerint számos nagy produkció érkezik a multifunkcionális csarnokba a következő hónapokban.
Domanyik Eszter pénteken elmondta: az önkormányzat célja, hogy a nagy sportesemények mellett koncertekkel és konferenciákkal is megtöltsék az Audi Aréna Győrt. Hangsúlyozta: a csarnok nagyon rugalmasan alakítható speciális rendezői igényekhez, hiszen egyetlen nap alatt átrendezhető a terem.




