December 1-től a kormányhivatalok nyitvatartási idejét lerövidítik, így ezek után ismét csak munkaidőben lehet majd ügyeket intézni.

A változtatást az esti kihasználatlansággal indokolják
December 1-től a kormányhivatalok nyitvatartási idejét lerövidítik, így ezek után ismét csak munkaidőben lehet majd ügyeket intézni.

