A pakisztáni Faizálábádban a helyi egészségügyi források szerint gyaníthatóan ebola vírussal fertőzött beteg halt meg kedd reggel. A negyvenéves Zulfikar Ahmad Pandzsáb tartományban élt, de egy ideig a nyugat-afrikai Togóban tartózkodott, ahonnan november 16-án tért vissza hazájába.




