Röplabda döntőn robbantott az afganisztáni merénylő +VIDEÓ

Idén ez volt a legtöbb halottat követelő merénylet

Külföld
  • 2014.11.24. - 18:25

Öngyilkos merénylő robbantotta fel magát vasárnap délután Kelet-Afganisztánban egy röplabdatorna döntőjében, megölve legalább 45 embert és megsebesítve mintegy hetvenet - közölték helyi tisztségviselők. Ez volt idén az egyik legtöbb halottat követelő merénylet az országban.

kórház
Reklám