Szén-monoxid-mérgezés következtében meghalt egy ember a főváros VIII. kerületében szombaton - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes-szóvivője.
Egy másik embert szén-monoxid-mérgezéssel a mentők kórházba vittek a Karácsony Sándor utcai második emeleti lakásból.
A tűzoltók mérőműszerrel kimutatták a mérgező gáz jelenlétét a laksásban - közölte a referens.
Forrás: MTI



