Felgyújtotta magát, majd berohant a rendőrségi székházba

A férfi korábban a testületnél dolgozott

Krónika
  • 2014.11.22. - 18:27

Felgyújtotta magát és súlyosan megsérült egy volt rendőrségi alkalmazott szombaton Budapesten, a Teve utcai rendőrszékháznál, majd berohant az épületbe - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t.

lead székház
Reklám