A főpolgármester szerint véget ért a 2008 óta tartó recesszió, amelyben az autókereskedők 60 százaléka ment tönkre. Tarlós István a Mobilitás autókiállítás és vásár megnyitóján elmondta, az utóbbi tizennégy hónapban újra és folyamatosan emelkednek az új autó eladások. Hozzátette, a kiállítás és vásár megrendezése is a kedvező folyamatokra utal, hiszen tíz éves szünet után rendezik meg ismét a húsz kiállítót és huszonnégy márkát felvonultató eseményt.




