Jó, hogy itt van, jó, hogy itthon van; jó lenne, ha tényleg itthon lenne, még ha ez nem is olyan egyszerű - köszöntötte az 1929. november 9-én született Kertész Imrét Balog Zoltán. Mint hozzátette, "egy írónk van, aki Nobel-díjas".

Balog Zoltán hangsúlyozta: Az oktatási és kulturális kormányzat feladata segíteni eljuttatni az írő életművét a következő nemzedékekhez
Jó, hogy itt van, jó, hogy itthon van; jó lenne, ha tényleg itthon lenne, még ha ez nem is olyan egyszerű - köszöntötte az 1929. november 9-én született Kertész Imrét Balog Zoltán. Mint hozzátette, "egy írónk van, aki Nobel-díjas".

Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség
Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye

A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását
A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette