A Petőfi Irodalmi Múzeumban köszöntötték a 85 éves Kertész Imrét

Balog Zoltán hangsúlyozta: Az oktatási és kulturális kormányzat feladata segíteni eljuttatni az írő életművét a következő nemzedékekhez

Kultúra
  • 2014.11.18. - 18:50

Jó, hogy itt van, jó, hogy itthon van; jó lenne, ha tényleg itthon lenne, még ha ez nem is olyan egyszerű - köszöntötte az 1929. november 9-én született Kertész Imrét Balog Zoltán. Mint hozzátette, "egy írónk van, aki Nobel-díjas".

balog kertész
Forrás: MTI


Reklám