Az állam 60 milliárd forint értékben vállal kezességet a 3-as metró felújítására - jelentette be Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter vasárnap este az ATV Szabad szemmel című műsorában.
A metróberuházással kapcsolatban a tárcavezető elmondta, hogy húsz-harminc év elmaradt fejlesztéseit kell bepótolni.
A jövő évi költségvetéssel kapcsolatban a tárcavezető elmondta azt is, hogy az e-útdíjat a buszokra nem terjesztik ki; erről már kormánydöntés is született.



