Varga Mihály: 60 milliárd forintos állami kezességvállalás a 3-as metró felújítására

Elmaradt fejlesztéseket kell pótolni

Gazdaság
  • 2014.11.16. - 20:34

Az állam 60 milliárd forint értékben vállal kezességet a 3-as metró felújítására - jelentette be Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter vasárnap este az ATV Szabad szemmel című műsorában.

A metróberuházással kapcsolatban a tárcavezető elmondta, hogy húsz-harminc év elmaradt fejlesztéseit kell bepótolni.

A jövő évi költségvetéssel kapcsolatban a tárcavezető elmondta azt is, hogy az e-útdíjat a buszokra nem terjesztik ki; erről már kormánydöntés is született.



Reklám