Az immár huszonöt éve üresen álló pécsi magasház bontására vonatkozó közbeszerzési eljárást eredménytelennek nyilvánította csütörtöki ülésén a pécsi önkormányzat. Az érvényes ajánlatot tevőkkel azonban hirdetmény nélküli tárgyalásos eljárást kezdeményeznek. A bontási munkálatokhoz állami támogatásra is számíthat Pécs.




