A jövő év nyarától Sármellékről is indulnak a törökországi Antalyába chartergépek, de a tervek szerint más országokba is vinne utasokat a járatokat szervező Green Travel - közölte a társaság ügyvezető igazgatója vasárnap.
A Hévíz-Balaton Airporton tartott sajtótájékoztatón Göktas Merdol elmondta: Magyarország második-harmadik legjelentősebb charterjáratokat üzemeltető kiutaztató cége Budapestről és Debrecenből idén 30 ezer utast szállított, s felmérésük szerint ebből mintegy 4800 a nyugat- és dél-dunántúli megyékben él.




