Mindszenty-emlékérmeket adtak át

A néhai bíboros-hercegprímás gondolatai szerte a világban jelen vannak

Kultúra
  • 2014.11.03. - 14:50

A Mindszenty József egykori esztergomi érsekről, hercegprímásról elnevezett elismeréseket Lezsák Sándor az Országgyűlés alelnöke, a Mindszenty Társaság ügyvezető elnöke adta át a Parlamentben. Idén Bolberitz Pál egyetemi tanár, a Szent István Akadémia elnöke, Horváth János közgazdász, az Országgyűlés volt korelnöke és P. Ferencz B. Ervin ferences szerzetes vehették át a rangos elismerést.

1 / 2
Bolberitz Pál atya
Reklám