Mindenkit megbüntettek

Egyik fél sem úszta meg bírság nélkül a magyar-román meccs után történteket

Sport
  • 2014.10.31. - 18:18

Mindkét felet szektorbezárással és pénzbírsággal sújtotta az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága a román-magyar Eb-selejtezőn történtek miatt.

lead meccs
Az MLSZ elnöksége jövő keddi ülésén határoz arról, hogy fellebbez-e a büntetés ellen, ugyanakkor - ahogy a szervezet honlapja fogalmaz - a tömeges rasszizmus (cigányozás) után a lehető legalacsonyabb büntetéssel, azaz a szektorbezárással szankcionált az UEFA.


Forrás: MTI

Reklám